Inne

7 komentarzy:

 1. Zauważyłam błąd, jak wchodzę w linki to zamiast strony wyskakuje mi "Nie znaleziono bloga", możliwe że to przez zmianę adresu bloga tak się stało, bo w linkach masz nadal "http://krol-lew-historia-nieznana.blogspot.com/p/tako-rzecze-krwawy-billy.html" zamiast "http://the-lion-king-forgotten-story.blogspot.com/p/tako-rzecze-krwawy-billy.html" na przykładzie pierwszej ze stron. Wszystkie trzy nie działają.

  Przy okazji, bardzo mi się tu podoba i uwielbiam twoją pierwszą wersje bloga, przeczytałam ją całą i na prawdę genialnie Ci wyszła. Co do tej nowej wersji to coś mi mówi że będzie jeszcze lepsza, bądź razie pierwsza notka bardzo mi się podobała. Właśnie przed chwilą ją przeczytałam i tak sobie przeglądam zakładki. Najbardziej z postaci lubię Lukę, więc nie mogę się doczekać jej pojawienia.

  PS: Przepraszam za ten komentarz tutaj, zamiast pod postem. Jakby co to możesz go usunąć, miałam na celu tylko poinformować Cię o błędzie. I jakby co to jest mój pierwszy komentarz na twoim blogu, nigdy przedtem nie komentowałam żadnej notki (mówię tu o obu blogach), z prostego powodu, wolę czytać i rozkoszować się historią, bez komentowania, które wychodzi mi zresztą słabo. Dlaczego teraz się zdecydowałam postąpić inaczej? Tak jakoś i chyba dlatego że nikt nie poinformował Cię jeszcze o tym błędzie, a ja wiem o nim już od jakiegoś czasu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z całego serca Ci dziękuję! <3 Za poprawienie błędów od razu się zabieram. Jest mi niezmiernie miło (wręcz brak mi słów), że tak spodobała ci się moja historia i twój niespodziewany komentarz wywołał we mnie tyle radości, że chciałabym go sobie zatrzymać, jeśli nie masz nic przeciwko, oczywiście c:
   Pozdrawiam! ;) ~ EvilRay

   Usuń
 2. Hatari to zło przeklęte Porozstrzelać Zaszyć Znów rozstrzelić Sterylizacja! Niech spłonie! Idiota Dupek Kretyn Kurniszon Pedofil Może udało mu się stworzyć dobrego dzieciaka, ale i tak go nie polubię! Niech go szatan kujnie widłą w cztery litery! I ja go uderzę Za dokładnie... pięć minut! Powinni przywrócić karę śmierci! I powinni zrobić to hatariemu  ( oczywiście z małej litery! ) co on serren! Siekierą w łeb! Oczy mu wydłubię! Dupek, Dupek! Uru to jest świętą przy nim! Niech złapie czarną ospę i spłonie na stosie! Niech hatari zdechnie Ma krzywe nogi! Żuk jeden Pedofil Hultaj Jak go Dark dowie to mu nogi i ogon z dupy powyrywa! Dziad I dobrze! Co za pedofil przebrzydłyallada o Hatarim.

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie pytanie : Uśmiercisz Hatariego ? 😈

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hue hue hue, nie mogę spoilerować :D Ale na pewno się dowiesz, czytając dalsze rozdziały opowieści ;* ~ EvilRay

   Usuń
  2. Mój wewnętrzny diabełek na pewno się o tym dowie 👿

   Usuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń